Pomoc dla Ukrainy

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przyłącza się do akcji pomocy humanitarnej organizowanej przez Fundację Polska Raoula Follereau pod hasłem: "Usłysz Ukrainę". Akcja realizowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Lekarzy Polskiego pochodzenia na Wołyniu, które od kilku lat współpracuje z naszą Uczelnią. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Uniwersytet Otwarty UKSW zorganizował dwie seje naukowe w Zamłyniu i w Łucku, o czym informowaliśmy na stronie UO UKSW..

Pieniądze mogą Państwo wpłacać na podane konto Fundacji: 87 1240 1082 1111 0000 0387 2932, z zaznaczeniem w tytule wpłaty "UKSW - UKRAINA". Do tej pory Fundacja już dwukrotnie przekazała środki na zakup niezbędnych leków potrzebującym na Majdanie. Wszystkich ludzi dobrej woli serdecznie prosimy o wsparcie.