Wyniki konkursu „Dzieci piszą listy do chorych”

Jak co, roku z okazji przypadającego w Święto Matki Bożej z Lourdes (11 lutego) Światowego Dnia Chorego Fundacja Polska Raoula Follereau wraz z Uniwersytetem Otwartym UKSW oraz Zespołem Szkół Specjalnych przy Szpitalu Dziecięcym im. prof. Bogdanowicza w Warszawie zorganizowała konkurs literacko-plastyczny pod hasłem „Dzieci piszą listy do chorych”.  Konkurs został zorganizowany pod patronatem tygodnika "Niedziela".

Nadesłano wiele cennych prac plastycznych i wzruszających listów, które już trafiły do chorych dzieci. Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania wszystkim jego uczestnikom. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli, katechetów, opiekunów dzieci, które brały udział w naszym dorocznym konkursie, który jest jak zawsze okazją do okazania sympatii i życzliwości tym, których dotknęła choroba.

W tym roku nagrody otrzymują:

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Lublinie

Szkoła Katolicka w Zamościu