Akademia Myśli Jana Pawła II UO UKSW zaprasza na panel dyskusyjny John Paul II and the Challenge of a New Culture

Uniwersytet Otwarty UKSW wraz z Instytutem Badań Naukowych Centrum Myśli Jana Pawła II zapraszają w poniedziałek 28 listopada 2016 r. na organizowany w ramach Akademii Myśli Jana Pawła II UO UKSW panel dyskusyjny John Paul II and the Challenge of a New Culture (Jan Paweł II wobec wyzwań nowej kultury) , w którym wezmą udział:

Ks. Prof. Martin Schlag – prawnik i teolog, wykładowca Papieskiego Uniwersytetu Św. Krzyża w Rzymie, Konsultant Papieskiej Rady „Iustitia et Pax”
Prof. Rafael Alvira – filozof i historyk, emerytowany Profesor Metafizyki oraz Etyki na Uniwersytecie Nawarry w Hiszpanii.

Panel odbędzie się w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II, przy ul. Foksal 11 (1. piętro) o godz. 18.00

Zapisy:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScioQgVBz2EelTYb4LNtZkM7EpkyjCJzL1SnTjjTQs0_oW_pw/viewform?c=0&w=1

Wstęp wolny!