Siostra Faustyna w Płońskiej Akademii ABC Chrześcijaństwa

http://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/1_8.JPGWe wtorek 28 listopada odbyło się kolejne spotkanie w Płońskiej Akademii ABC Chrześcijaństwa z udziałem ks. prof. Stanisława Urbańskiego oraz kierownika UO UKSW dra Kazimierza Szałaty. Spotkanie poświęcone było mistyce świętej Siostry Faustyny. 

Ks. prof. Urbański przedstawił podstawowe zagadnienia dotyczące życia duchowego w kontekście przesłania o Bożym Miłosierdziu, które jest droga do świętości. To nie człowiek wznosi się na wyżyny świętości, ale Bóg, któremu człowiek zaufał i poprzez czyny, słowo i modlitwę czyni miłosierdzie, prowadzi człowieka do świętości. Ks. Profesor zaznaczył, ze Polska wydała nie tylko Siostrę Faustynę, ale wiele innych mistyczek, których jeszcze nie odkryliśmy i nie pokazaliśmy światu. Spotkanie zakończyło się wspólna modlitwą i błogosławieństwem.

 

http://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/2_6.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/3_5.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/4_5.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/5_2.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/7_2.JPG

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzezone
Informacja o ciasteczkach