XVI Festiwal Misyjny "Bóg mnie kocha"

Podczas liturgii siostry z Indii oraz Kamerunu złożyły tradycyjne dary ofiarne w postaci kadzidełek, lampy oliwnej, chleba i owoców tropikalnych. Muzyczną oprawę liturgii przygotowała schola parafialna pod dyrekcją Leszka Wincenciaka.

Po mszy św. na Placu Jana Pawła II, na którym od rana czynne były liczne stoiska misyjne oraz kawiarnia pod Żyrafą rozpoczął się wielki koncert zespołu Maleo Reggae Rockers. O godz. 15.00 wspólnie z misjonarzami, którzy przybyli ze wszystkich kontynentów świata została odmówiona w pięciu językach Koronka do Miłosierdzia Bożego. Jak co roku podczas Festiwalu została wręczona nagroda im. Małej Ani z Zielonki. Tym razem nagrodę przyznano zespołowi muzyki chrześcijańskiej FRAGUA. Wręczono także tytułu ofiarodawcy roku w kategoriach „Pomoc dla trędowatych” dla Parafii Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny w Ursusie, parafii św. Jana Apostoła na warszawskich Gołąbkach, Parafii św. Jama Chrzciciela oraz Szkoły Podstawowej w Bychawie . Tytuł Ofiarodawcy roku w kategorii „Budujemy studnie w Afryce” otrzymała parafia św. Maksymiliana w Płońsku.

W drugiej części koncertu wystąpił zespół muzyki chrześcijańskiej o. Marcina Kowalewskiego FRAGUA, folkowa kapela z Podhala MEGITZA oraz gość specjalny Artem Harczenko z Ukrainy.

http://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/IMG_2136.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/IMG_2172.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/IMG_2183.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/IMG_2225.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/IMG_2378.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/IMG_2513.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/IMG_2463.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/IMG_2352.JPGhttp://www.uo.uksw.edu.pl/sites/default/files/IMG_2386.JPG

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzezone
Informacja o ciasteczkach