Akademia Wiary oraz Dobrego Wychowania i Rodziny UO UKSW w Parafii Wszystkich Świętych w Warszawie

Uniwersytet Otwarty UKSW we współpracy z Parafią Wszystkich Świętych w Warszawie uruchamia dwa cykle wykładów otwartych w ramach Akademii Wiary oraz Akademii Dobrego Wychowania i Rodziny. Będzie to doskonała okazja do pogłębienia i uporządkowania naszej wiedzy na temat głównych prawd wiary oraz trudnych problemów współczesnej rodziny.

Wykłady prowadzić będą wybitni specjaliści z Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego. Słuchacze wykładów, po spełnieniu warunków uczestnictwa, mogą na koniec roku otrzymać dyplom UO UKSW. Szczegółowy program spotkań zostanie ogłoszony w najbliższym czasie.

Najbliższy wykład "O potrzebie apologii wiary dziś" we wtorek 19 listopada o godz.18.30 wygłosi dziekan Wydziału Teologii UKSW ks. prof. dr hab. Piotr Tomasik.

Spotkania odbywają się auli Kościoła Wszystkich Świętych.